Wizje Nostradamusa na 2018 rok dla Polski i świata

 

Z przepowiedni słynnego przed wiekami astrologa Nostradamusa, rok 2018 będzie czasem nieszczęść: wojen, katastrof naturalnych i finansowych oraz wielkiego kryzysu gospodarczego.  

Fani teorii spiskowych twierdzą, jak zwykle, że proroctwa te się sprawdzą, gdyż – w ich opinii – francuski astrolog w okresu średniowiecza, miał trafnie przewidzieć, m.in. wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA.  

Choć proroctwa Nostradamusa zostały spisane 500 lat temu, ciągle wiele osób w Polsce, we Francji i Europie, przykłada do nich ogromną wagę. Przepowiednie jego zostały opublikowane w poważnej księdze 10-tomowej. Według ekspertów zajmujących się badaniem zawartości pism, każdy z tomów odpowiada jednemu stuleciu.  

Afera o zwycięstwie Trumpa 

Jak podaje portal brytyjskiego dziennika „The Independent”, jeden z czterowierszy Nostradamusa, miał dotyczyć wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych Ameryki, które wygrał Donald Trump. To właśnie miał przewidzieć dokładnie 500 lat temu astrolog Nostradamus.  

W innej przepowiedni francuskiego astrologa, która odnosi się do porażek męskiej kobiety, niektórzy dopatrują się Hillary Clinton i jej porażki w starciu kandydackim na prezydenta, z Donaldem Trumpem.  

Natomiast słowa Nostradamusa o umowie między dwoma światowymi imperiami i kupionymi głosami, mogą – w opinii fanów wiary w teorie spiskowe – odnosić się do afery na temat ingerencji Rosji, w wybory w USA.  

2018 rok to bardzo trudny czas? 

W proroczych pismach Nostradamusa można znaleźć także kilka istotnych  przepowiedni na 2018 rok. Według wybitnego astrologa, będzie to dla ludzkości świata, wyjątkowo bardzo trudny czas.  

Z przepowiedni wynika również, iż oprócz wybuchu III wojny światowej, która ma się zacząć wybuchem atomowym, świat będzie się także zmagał z ogromnym, tragicznie niszczącym światowe finanse – kryzysem gospodarczym.  

Do upadku światowego systemu finansowego mają doprowadzić katastrofy naturalne, m.in. największe w historii USA, trzęsienie ziemi oraz erupcja wulkanu Wezuwiusz we Włoszech.  

Inwazja istot pozaziemskich na Ziemię 

Inną aktualną przepowiednią są masowe migracje ludności. Mają być one wynikiem zmian, jakie zastaną nas po katastrofach naturalnych oraz tym, że nie będziemy w stanie się do nich przystosować. Do ogólnego chaosu ma również doprowadzić “śmierć przywódcy Kościoła Katolickiego”.  

Żeby nie było aż tak źle – jest jedna pozytywna i budująca ludzkość przepowiednia. Dotyczy rewolucji w rozwoju medycyny i odkrycia na groźne choroby rewelacyjnych leków, które sprawią, że ludzie będą mogli od 2018 roku żyć w zdrowiu, nawet 200 lat.

Obok tej poważnej przepowiedni francuskiego astrologa, znaleziono też taką, jakiej nie powinniśmy traktować poważnie. Otóż jedno z proroctw dotyczących 2018 sugeruje, że ludzkość czeka na Ziemi inwazja istot pozaziemskich. Zostaną one sprowadzone na Ziemię przez Jezusa Chrystusa. Możliwość takiego zdarzenia, z punktu widzenia nauki, jest niewielkie – komentują znawcy nauki.
Źródło: wprost.pl, o2.pl, TheIndependent i RomaniaTV.net.  

Oprac. Stanisław Cybruch  

Na zdjęciu ilustracyjnym – Nostradamusa Przepowiednie na 2018 rok. Foto: youtube.com.google.com.

Share
Ten wpis został opublikowany w kategorii Europa, ludzie, Polska, świat, życie i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *